امروز    جمعه , 31/شهريور/1396  
 
 

منوی اصلی

اوقات شرعی


 
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
  • عید غدیر
  • شهید حججی
  • شعار سال 96
  • صفحه اول سایت
 
 
برگزاری کارگاه فتو شاپ توسط کانون کارآفرینی در دانشگاه بیرجند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط سیف الهی مقدم   
دوشنبه, 05 اسفند 1392 ساعت 04:00

alt

 

برگزاری کارگاه فتو شاپ توسط کانون کارآفرینی در دانشگاه بیرجند

 

با توجه به اهمیت والای بحث کارآفرینی و اشتغال برای جوانان ایران زمین، کانون کارآفرینی در راستای تحقق رسالت خود، که رسیدن به جامعه کارآفرین می‌باشد، چندی است که فعالیت خود را در دانشگاه بیرجند، تحت نظر و حمایت مدیر اجتماعی دانشگاه، سرکار خانم دکتر میرکاظمی آغاز نموده است.

از جمله این فعالیت‌ها، می‌توان به کارگاه آموزشی فتوشاپ اشاره کرد که امری بسیار موثر در راستای تحقق اهداف این کانون می‌باشد. چرایی این امر در کاربرد بالا و گسترده نرم افزار فتوشاپ، به عنوان برنامه استاندارد پردازش تصاویر در زمینه‌های مختلف از جمله: عکاسی، فیلم برداری، تبلیغات، صفحه آرایی و ... نهفته است که آموزش آن بالطبع می‌تواند کمک والایی به جامعه هدف این کانون نماید.

 جلسلات اول و دوم کارگاه آموزشی نرم افزار فتوشاپ، در تاریخ 1392/12/1 با حضور 7 نفر از هنرجویان، در محل کلاس‌های مشترک دانشکده علوم برگزار گردید. مباحثی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت به شرح زیر می‌باشد:

 آشنایی با نرم افزار Adobe Bridge، دانلود تصاویر از دوربین دیجیتال، نگاهی اجمالی بر فضاهای کاری در Adobe Bridge،شخصی سازی طریقه پیش نمایش تصاویر، تغییر نام دسته جمعی فایل‌ها، اضافه کردن Metadata، ایجاد و اعمال کلمات کلیدی، مشاهده تصاویر در حالت نمایش تمام صفحه،استفاده از حالت بررسی برای گزینش تصاویر، ذخیره تصاویردرمجموعه‌ها، درجه بندی و برچسب زدن تصاویر،استفاده از پنل فیلتر برای دیدن زیر موضوعات مختلف، استفاده از مجموعه‌های هوشمند، مشاهده انتخاب نهایی به صورت اسلاید شو،استفاده از قابلیت Stack از جمله مباحثی بود که در این کارگاه ها مطرح شد.

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 05 اسفند 1392 ساعت 04:09
 
 
 

تلفن معاونت : 2502123 دورنگار: 2502123 
انتهای بلوار شهید آوینی – بلوار دانشگاه بیرجند – پردیس شوکت آباد