امروز    پنجشنبه , 03/خرداد/1397  
 
 

منوی اصلی

اوقات شرعی


 
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
  • رمضان 01
  • شهار سال 97
  • صفحه اول سایت
  • منشور حقوق دانشجویی
    جهت دریافت فیل Pdf منشور به بخش ایین نامه ها و فرم ها مراجعه فرمایید.
 
 
اخبار خانه فرهنگ
انتشار دهمین شماره مجله علمی - تخصصی برگ فرهنگ با عنوان "ویژه نامه پیامبر اعظم (ص)" مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 08:26

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند، دهمین شماره "مجله علمی- تخصصی برگ فرهنگ" خود را با چاپ پنج سخنرانی علمی از اساتید گروه تاریخ دانشگاه بیرجند به صورت « ویژه نامه پیامبر اعظم(ص)» منتشر کرد.

دریافت فایل

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 10:08
 
پیام تبریک معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به مناسبت درخشش انجمن های علمی دانشگاه در دهمین جشنواره ملی حرکت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 07:30

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 07:46
 
برگزاری همایش استانی« زلزله ( مهندسی، تجربه، زندگی) در دانشگاه بیرجند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 10:18

روز دوشنبه 4 دی ماه 96 به مناسبت سالروز زلزله بم و بزرگداشت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی همایشی با عنوان "زلزله (مهندسی، تجربه، زندگی)" با همت گروه عمران دانشگاه بیرجند، سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اداره کل راه و شهرسازی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند و انجمن علمی گروه عمران از ساعت 14 لغایت 20 در محل تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار گردید.

این همایش با حضور پرشور مسئولین، مهندسین و دانشجویان برگزار گردید و در دو نشست تخصصی ارائه مطالب صورت گرفت. در ابتدا جلسه آقای دکتر ناصری رئیس دانشکده  فنی و مهندسی دانشگاه بیرجند به خوش آمدگویی میهمانان و حاضرین جلسه پرداختند و در نشست تخصصی اول، دکتر هاشمی درخصوص لرزه خیزی و لرزه زمین ساخت ایران با نگاه ویژه به خراسان جنوبی مطالب ارزشمندی ارائه نموده و در انتها پرسش و پاسخ صورت گرفت و در نشست دوم آقای دکتر خطیبی نیا مدیرگروه عمران مطالبی درخصوص آئین نامه زلزله و نکات مهم در طراحی لرزه ای سازه ها را تشریح نمودند. در بخش بعدی این نشست آقای دکتر سرافرازی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان با توجه به بازدید حضوری انجام گرفته توسط ایشان از مناطق زلزله زده غرب کشور، به بررسی رفتار اجزای سازه ای و غیر سازه ای در زلزله کرمانشاه پرداختند و اشکلات ایجاد شده در سازه های مختلف را بررسی و تشریح نمودند. در انتهای این بخش با حضور آقای مهندس توکلی ریاست سازمان نظام مهندسی استان و آقای دکتر سرافرازی جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.

در حاشیه این همایش، " نمایشگاه عکس از زلزله کرمانشاه، زلزله بم و زلزله های استان در سال های اخیر"برگزار گردید که مورد استقبال حاضرین در این همایش قرار گرفت.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 10:31
 
اطلاعیه ثبت نام اردوی راهیان نور دانشگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 10:09

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 10:18
 
برگزاری نشست علمی با عنوان: " طالبان، القاعده و داعش؛ رویکردها، شباهت ها وتفاوت ها" مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 09:38

نشست علمی تحت عنوان: " طالبان، القاعده و داعش؛ رویکردها، شباهت ها وتفاوت ها " در روز سه شنبه 28 آذر ماه 96 ساعت 10 صبح در تالار "علامه فرزان" دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار گردید.در این نشست؛ در ابتدا جناب آقای پیمان زنگنه عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه به تشریح شرایط شکل گیری، بیان اندیشه و معرفی رهبران فکری این گروه ها اشاره نمودند و سپس دکتر احمد بخشی به بررسی تطبیقی هر کدام از این گروه ها  وسناریوهای مربوط به هرکدام پرداختند.ادامه نشست به شکل پرسش و پاسخ برگزار شد و سخنرانان  به پرسش های  حاضرین پاسخ دادند.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 09:40
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 25
 
 

تلفن معاونت : 2502123 دورنگار: 2502123 
انتهای بلوار شهید آوینی – بلوار دانشگاه بیرجند – پردیس شوکت آباد