امروز    پنجشنبه , 31/خرداد/1397  
 
 

منوی اصلی

اوقات شرعی


 
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
  • شهار سال 97
  • صفحه اول سایت
  • منشور حقوق دانشجویی
    جهت دریافت فیل Pdf منشور به بخش ایین نامه ها و فرم ها مراجعه فرمایید.
 
 
اخبار خانه فرهنگ
حضور دکتر علی دلاور استاد برجسته آمار و روش تحقیق کشور در دانشگاه بیرجند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 04:57

سخنرانی علمی استاد برجسته آمار و روش تحقیق کشور؛ دکتر علی دلاور؛ شنبه هجدهم آذر ماه در دانشگاه بیرجند برگزار شد. در این نشست که به همت انجمن های علمی " علوم تربیتی " ،" مشاوره"، "روانشناسی"  و انجمن علمی  " علم اطلاعات و دانش شناسی " و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی برگزار شد، دکتر علی دلاور، ضمن اشاره به پیشینه علمی وفرهنگی شهرستان بیرجند و ادای احترام به مفاخر علمی و فرهنگی این شهرستان، به تبیین رویکردهای نوین پژوهش  در علوم رفتاری پرداخت. گفتنی است این سخنرانی علمی که در محل تالار فرهنگ معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند برگزار شد، با استقبال پرشور علاقمندان حوزه علوم تربیتی مواجه شده بود و اساتید و دانشجویان از دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی  و دانشگاه فرهنگیان حضور داشتند.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 05:32
 
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در جمع دانشجویان خوابگاه ابوذر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 03:53

شورای فرهنگی خوابگاه ابوذر «نشست استاد، دانشجو، خوابگاه» را با حضور دکتر ابراهیم محمدی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دوشنبه 20 آذرماه 96 در محل نمازخانه خوابگاه برگزار نمود. عضوهیأت رئیسه دانشگاه پس از گفتگوی صمیمانه در جمع دانشجویان  و شنیدن مشکلات و کمبودهای صنفی و فرهنگی موجود درخوابگاه ابوذر از اتاق فرهنگی مستقر در خوابگاه نیز بازدید به عمل آوردند.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 04:11
 
برگزاری نشست علمی " زمینه های رشد و شکوفایی فرهنگ شیعی در ایران پیش از عصر صفوی " مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 09:15

نشست علمی" زمینه های رشد و شکوفایی فرهنگ شیعی در ایران پیش از عصر صفوی " دوشنبه سیزدهم آذرماه در محل تالار فرهنگ معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد. این نشست که توسط معاونت فرهنگی واجتماعی دانشگاه با همکاری گروه تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد، دو میهمان ویژه داشت: آقای دکتر محسن الویری، دانشیار دانشگاه باقرالعلوم و رئیس کارگروه تاریخ " شورای تحول و ارتقای علوم انسانی " شورای عالی انقلاب فرهنگی و دکتر عباس برومند اعلم، دانشیار گروه تاریخ دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین و معاون هیأت جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم. در ابتدای این مراسم آقای دکتر خلیلی رئیس دانشگاه ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به میهمامان، با اشاره به موضوع نشست، بر استقبال و حمایت دانشگاه از برگزاری این قبیل نشست ها و حتی همایش های ملی و بین المللی در این حوزه تاکید کرد. جلسه با بیانات حجه الاسلام والمسلمین حجازیان، معاون نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ادامه یافت و سپس مهمانان نشست به ایراد سخن پرداختند. پس از آن شرکت کنندگان در نشست که اعضای هیات علمی دانشگاه بودند، هر کدام به سخنرانی و ارایه مقاله خود پرداختند. مجموعه سخنرانی های این نشست در قالب سه بخش برنامه ریزی شده بود که دو بخش آن به سخنرانی شرکت کنندگان اختصاص داشت و بخش سوم در قالب میز گردی با حضور آقایان: دکتر الویری، دکتر برومند، دکتر الهی زاده، دکتر خلیفه و دکتر بخشی اجرا شد.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 03:50
 
اطلاعیه برگزاری جشن بزرگ میلاد، ویژه دانشجویان دانشگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 12:23

 

 

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 12:29
 
جشن ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه بیرجند برگزار می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 12:10

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 12:23
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 26
 
 

تلفن معاونت : 2502123 دورنگار: 2502123 
انتهای بلوار شهید آوینی – بلوار دانشگاه بیرجند – پردیس شوکت آباد