امروز    پنجشنبه , 31/خرداد/1397  
 
 

منوی اصلی

اوقات شرعی


 
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
  • شهار سال 97
  • صفحه اول سایت
  • منشور حقوق دانشجویی
    جهت دریافت فیل Pdf منشور به بخش ایین نامه ها و فرم ها مراجعه فرمایید.
 
 
اخبار خانه فرهنگ
برگزاری کارگاه آموزشی- فرهنگی به مناسبت بزرگداشت هفته قرآن و دانشگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 12:25

همزمان با هفته قرآن و دانشگاه، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، کارگاه آموزشی - فرهنگی« قرآن و حدیث در تفسیر المیزان» و باموضوع: "رابطه تربیت و سیاست از منظر علّامه طباطبایی" را برگزار نمود.

 

در این نشست که با استقبال اعضاء محترم هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه مواجه شد، حاضرین از بیانات حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی، عضو هیأت علمی دانشگاه بیرجند و امام جمعه سابق بیرجند بهره بردند.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 12:36
 
برگزاری محفل انس با قرآن کریم به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه؛ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 12:16

کانون قرآن پژوهان با همکاری شورای فرهنگ خوابگاه های دانشجویی دانشگاه به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه محفل انس با قرآن کریم را با حضور قاریان برجسته استان، آقایان یوسفی و سبزبان و حافظ ارجمند جناب آقای سیادت، در محل تالار فرهنگ معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار نمود. در پایان مراسم به  تعدادی از شرکت کنندگان در این مراسم به قید قرعه یک جلد قرآن کریم اهدا گردید.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 12:25
 
برپایی چادر امدادی کانون هلال احمر جهت جمع آوری کمک های دانشگاهیان به زلزله زدگان غرب کشور؛ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 12:06

همزمان با وقوع زلزله مهیب ۷.۲ ریشتری در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان در غرب کشورگردید، جهت ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه تلخ، کانون هلال احمر دانشگاه با همکاری شورای فرهنگی خوابگاه های دانشجویی، جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان، اقدام به برپایی چادر امدادی هلال احمرنمود.

این کانون در راستای اهداف و برنامه های بشر دوستانه خود با مستقر نمودن صندوق جمعیت هلال احمر استان در محل دانشکده ها تلاش نمود تا گامی در جهت التیام بخشیدن به قلب های اندوهناک هموطنانمان برداشته باشد.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 12:16
 
ثبت نام در کارگاه آموزشی«فن ترجمه از عربی به فارسی» مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
سه شنبه, 09 آبان 1396 ساعت 08:12

ثبت نام در کارگاه

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 21 آبان 1396 ساعت 13:16
 
آیین افتتاحیه پنجاه و پنجمین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه 9 کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 10:48

پنجاه و پنجمین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه 9 کشور با برنامه ریزی دانشگاه بیرجند بعنوان دبيرخانه منطقه و میزبانی دانشگاه کوثر بجنورد برگزار شد.

در این نشست، دكتر رحيم زاده، مشاور معاون فرهنگي و اجتماعي عتف در خصوص اهميت و ضرورت مصوبات شورا در پيشبرد اهداف فرهنگي و اجتماعي وزارت مباحثي را ايراد نمود. دکتر میرکاظمی، مدیر امور اجتماعی دانشگاه بیرجند و دبیر" شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 9" نيز ضمن خوش آمدگویی به مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و تشکر از زحمات دانشگاه میزبان، ضمن بيان اهداف دبيرخانه به تبیین برنامه های این شورا در سال تحصيلي ٩٦-٩٧پرداخت. اين نشست در روزهاي ٧ و ٨ آبان ماه ادامه خواهد داشت.


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 10:56
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 26
 
 

تلفن معاونت : 2502123 دورنگار: 2502123 
انتهای بلوار شهید آوینی – بلوار دانشگاه بیرجند – پردیس شوکت آباد