امروز    پنجشنبه , 31/خرداد/1397  
 
 

منوی اصلی

اوقات شرعی


 
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
  • شهار سال 97
  • صفحه اول سایت
  • منشور حقوق دانشجویی
    جهت دریافت فیل Pdf منشور به بخش ایین نامه ها و فرم ها مراجعه فرمایید.
 
 
اخبار خانه فرهنگ
به همت کانون کارآفرینی همایش مسیر آینده من برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 08:08

به همت "کانون کارآفرینی" معاونت فرهنگی و هنری دانشگاه روز گذشته همایش " مسیر آینده من " با موضوع آینده شغلی برای کلیه دانشجویان دانشگاه بیرجند،به صورت رایگان برگزار شد.

این همایش که با استقبال بالای دانشجویان در محل "تالار فرهنگ"  معاونت فرهنگی واجتماعی برگزار شد، چهار سخنران داشت:

آقای "مهندس شورستانی" کار آفرین گروه آی تی دانشگاه ، آقای "مهندس  محسنی" مربی کارآفرینی، خانم "مهندس امیر احمدی" کارآفرین و مدیر مجتمع " ایرانستون" و "آقای کاووسی" دانشجوی موفق ، که هر کدام طی سخنانی به ذکر گوشه هایی از مسیر پر فراز و نشیب موفقیت پرداختند.

خبر: " کانون خبر"

عکاس: "احمدرضاریوندی"


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 08:15
 
اولین نشست دبیران کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه بیرجند در سال تحصیلی جدید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 07:40

اولین نشست دبیران کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه بیرجند در سال تحصیلی جدید دوشنبه 17 مهر ماه در مجمع کانون ها برگزار شد.

در این نشست کارشناس مسئول کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال جدید به دانشجویان؛ از آنها خواست پیشنهادهایشان را در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت کانون ها ارائه دهند.

در ادامه دبیران کانون ها به بیان نظرات، ایده ها و تجربیات خوددر جهت فعال کردن کانون ها پرداختند. مهم ترین درخواست دانشجویان در این نشست ارزیابی کانون ها به صورت دوره ای بود.

تحصیلی و آرزوی موفقیت برای ایشان از دانشجویان تقاضا نمود: برنامه ها و پیشنهادات خودشان را در خصوص ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه کانون ها و فعال کردن آنها ارائه دهند.

شناسایی جامعه مخاطب، استفاده از دانشجویان مستعد، نگاه عمیق به کار فرهنگی و پرهیز از کار سطحی، از جمله موارد مطرح شده در جلسه بود.


آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 07:55
 
جلسه کمیته راهبردی همایش و مجله « فرهنگ دانشگاهی» مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 09:20

جلسه کمیته راهبردی همایش و مجله «فرهنگ دانشگاهی» معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دوشنبه 17 مهر ماه برگزار شد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 09:24
 
برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود دانشگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 11:35

به منظور آشنایی دانشجویان جدید با فضای دانشگاه؛ مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود توسط انجمن های علمی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد.در این مراسم که در دانشکده های علوم پایه ،ادبیات و علوم انسانی، علوم تربیتی، کشاورزی ، منابع طبیعی و محیط زیست؛ با همکاری و حمایت کامل دانشکده ها؛ برگزار گردید، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و دانشکده ها به ایراد سخنرانی و راهنمایی دانشجویان پرداختند.

آقای دکتر ندا معاون آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه که در دانشکده کشاورزی سخنرانی می کرد،ضمن تبیین ظرفیت ها و فرصت های دوران تحصیل ،این دوره را بهترین زمان برای کسب تجربه در کنار کسب دانش دانست و  از دانشجویان جدید خواست قدر دوره تحصیل خود را بدانند.

همچنین دکتر محمدی معاون فر هنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن معرفی انجمن های علمی به دانشجویان به تشریح  ظرفیت های آن پرداخت و به دانشجویان توصیه کرد فرصت طلایی حضور در انجمن های علمی را برای تقویت بنیه علمی و تحصیلی خود از دست ندهند.

گفتنی است در این مراسم دانشجویان به کمک فیلم های آموزشی و هدایت سخنرانان با ساختار دانشگاه و بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و اجتماعی  دانشگاه و قوانین و آیین نامه های هر بخش آشنا شدند.

 

 

 


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 07:37
 
برگزاری نمایشگاه "دفاع مقدس؛ آغاز تا پایان" در دانشگاه بیرجند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط modirsite   
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 03:51

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند با همکاری دبیرخانه کنگره ملی شهدای دانشجو،  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و فرارسیدن ماه محرم، اقدام به برگزاری نمایشگاه " دفاع مقدس؛ آغاز تا پایان" نموده است. دراین نمایشگاه سیروقایع جنگ تحمیلی از ابتدا تا انتها در قالب پوستر به صورت نمایشگاهی مهیا گردیده است. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ، شنبه یکم مهر ماه 96 بعد از نماز ظهر و عصر و مراسم گل افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه، در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند با حضور مسئولین استان برگزار می گردد. علاقمندان  جهت بازدید می توانند از ساعت 8 الی 15 شنبه یکم لغایت چهارشنبه  5 مهر ماه از این نمایشگاه دیدن فرمایند.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 04:17
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 26
 
 

تلفن معاونت : 2502123 دورنگار: 2502123 
انتهای بلوار شهید آوینی – بلوار دانشگاه بیرجند – پردیس شوکت آباد